7-9 Aralık tarihleri arasında etkinlik hizmetleri sektörünün nabzı İstanbul Fuar Merkezinde; EVENT PRO’da atacak!

“EVENT PRO, A’dan Z’ye etkinlik sürecinde yer alan organizatörleri, tedarikçileri ve mekân yöneticilerini buluşturuyor. ”


Etkinlik Hizmet ve Teknolojileri Fuarı EVENT PRO’17, 7-9 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından ilk kez düzenlenen fuar etkinlik organizatörlerini, tedarikçileri ve mekân yöneticilerini bir araya getirecek.

Belediyeler, oteller - tesisler, AVM'ler, yatırımcılar, organizasyon firmaları, kamu kurum - kuruluşları ve kurumsal firmalar her geçen gün artan sayıda etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikler kültürel – sportif – sanatsal etkinliklerden, festival, fuar, sergi, toplantı, konser, gösteri, şov, parti, lansman ve kurumsal etkinliklere kadar geniş yelpazede organize ediliyor. EVENT PRO, A’dan Z’ye etkinlik sürecinde yer alan organizatörleri, tedarikçileri ve mekân yöneticilerini buluşturuyor.

Yurtiçinin yanı sıra Ortadoğu, Avrupa, Afrika, Balkan Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçi EVENT PRO ile bir araya geliyor. Fuarın etkinlik sektörünün her dinamiğini kucaklayan yapısı sayesinde Türkiye’nin en kapsamlı etkinlik hizmet ve teknolojileri fuarı gerçekleşiyor.

ATRAX ile Eş Zamanlı

Bu yıl 6. kez organize edilen ATRAX Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park - Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı, alanında büyük projelerin uygulandığı Türkiye ve komşu ülkelerin ilk ve tek ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyor. Uluslararası bir marka olan ATRAX belediyelerden yatırımcılara, otel ve tesis yöneticilerinden AVM yöneticilerine kadar sektörün önde gelen ürün ve hizmet alıcılarını, son yenilik ve teknolojilerle buluşturmaya devam ediyor.

Fuar yetkilileri, EVENT PRO ve ATRAX’ı eşzamanlı olarak düzenleyerek ortak ziyaretçi potansiyelinden faydalanmayı, karşılıklı işbirliğini arttırmayı ve bir sinerji oluşturmayı hedeflediklerini belirttiler. Fuarlar kapsamında konferans ve seminerlere yer verilirken; Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödüllerinin verildiği ve bu yıl 5. düzenlenecek Shining Star Awards, ATRAX ve EVENT PRO fuarları kapsamında gerçekleştiriliyor olacak.

TUREKS Uluslararası Fuarcılık Hakkında:

1994 yılından beri fuar organizasyonundan deneyimli ekibiyle, yurtiçinde uluslararası ölçekte fuarlar gerçekleştiren Tureks Uluslararası Fuarcılık, 2003 yılında kurulmuştur. Türkiye ve Orta Doğu’da sektörel fuarlar organize eden Tureks, başarılı ve deneyimli organizasyon kadrosuyla alıcı ve satıcıları bir araya getirmekte, ulusal ve global ticarette fayda sağlama misyonu ile yeni projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir. Tureks Uluslararası Fuarcılık, titiz ve kapsamlı çalışmalarıyla sektörlerin üreticisi ve tüketicisinin yanı sıra akademik ve kamusal alandan profesyonellerin de bir araya gelmesini sağlayarak önemli iş bağlantılarına aracı olmakla birlikte bulunduğu sektörlerin gelişimine katkı sağlamaktadır.  Tureks Uluslararası Fuarcılık, ülke ekonomisine katkı sağlayan, hizmet verdiği sektörlerde değer yaratan global bir fuar şirketi olma yolunda ilerlemektedir.

YORUMLAR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan www.apelasyon.com sorumlu tutulamaz.