Tüyap Samsun Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 27.09.2017 Tarihinde Samsun Fuar Merkezi'nde 3. Kez Kapılarını Açacak

TÜYAP, Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. adı ile 1979 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Şirket fuar organizasyonları üzerine faaliyet göstermektedir. 1987 yılında İstanbul Sergi Sarayı faaliyete geçirilmiş, 1996 yılında ise  “Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi"ni hizmete açmıştır. Bu merkez, 120.000 m² kapalı fuar alanı ile Türkiye’de özel sektörün sahip olduğu en büyük fuar merkezidir. 2002 yılında Bursa’da 2003'de de Konya olmak üzere Anadolu'da da fuarcılık projelerini başlatan TÜYAP; Ankara, İzmir, Adana, Samsun, Diyarbakır, Moskova, Tiflis, Safya, Halep ve Tahran ile devam etmiştir.

Tüyap, ilk fuar organizasyonunu düzenlediği 1981’den 2015 yıl sonuna kadar hazırladığı 1.465 yurt içi ve 37 ülkede 164'i aşkın yurtdışı fuar ile 114 ülkeden 275.913 firmaya hizmet vermiş ve 179 ülkeden 46.399.122 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Türkiye'de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşudur.

Meslek örgütlerine önem veren Tüyap, ICCA (Uluslararası Kongre ve Toplantı Derneği), INTEREXPO (Uluslararası Ticaret Fuarlarına Katılımlardan Sorumlu Organizatörler Birliği), ICC (Uluslararası Ticaret Odası) ve UFİ (Küresel Fuar Endüstrisi Birliği) üyesidir. Türkiye'de fuarcılık sektörünün en önemli meslek kuruluşu olan Türkiye Fuar Yapımcıları Derneği’nin kuruluşuna öncülük etmiştir.

Otoritelerce, Türkiye'de sergi ve ticari fuarlar için en güvenilir adres Tüyap olarak gösterilmektedir.
 
Şirket'in ana gelir kaynağını, yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonları oluşturmaktadır. Tüyap Grubu 700 çalışanı ve 100'ü aşkın meslek örgütü ile uzun vadeli işbirlikleri yaparak, Türkiye'de sahip olduğu ve işlettiği 6 fuar merkezinde aşağıdaki konularda düzenli ihtisas fuarları hazırlamaktadır.
 
 
Tüyap Samsun 3.Tarım Fuarı Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor
 
Samsun Tarım Fuarı
Sektörün Bölgedeki En Büyük ve Kapsamlı Fuarı Olarak
Öne Çıkıyor.
 
28 Eylül – 2 Ekim 2016 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen "SAMSUN TARIM FUARI 2016”, 2.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, bölgenin ziyaretçi rekorunu kırarak bölge fuarcılığına damga vurdu.
 
Samsun 2. Tarım Fuarı’ nı 42.000’ i Aşkın Kişi Ziyaret Etti
 
Bölgenin ve sektörün ihracatını canlandırmak adına çok önemli olan fuar, büyük katılımcı sayısıyla önemli satınalma görüşmelerinin gerçekleşmesini sağladı. Karadeniz Bölgesi'nin çalışkan ve başarılı kadın çiftçilerinden 300 kadın çiftçiye ve sektör profesyonellerine verilen seminerler çok büyük ilgi gördü. Ödüllü hayvan yarışmaları ile üreticiler önemli ödüllere sahip oldular.
 
Ziyaretçiler Yeni Teknolojiler ve Ürünlerle Buluştu.
 
‘’Samsun 3.Tarım Fuarı’’ 27 Eylül – 1 Ekim 2017 Tarihleri Arasında Kapılarını Tekrar Açacak;
Samsun 3. Tarım Fuarının;
  • Katılımcı firmaların gerçekleştireceği satın almalarla yüzünü güldürmesi,
  • Fuarı ziyaret eden çiftçilerin ihtiyaç duydukları tüm bilgi, ürün ve teknolojiyi bir arada bulmalarına olanak sağlaması,
  • Tarım ve hayvancılık sektörü ile ilgili tüm alıcı, satıcı ve ziyaretçiler için verimli ve bölge ekonomisine önemli katkılar sağlaması bekleniyor.
Apelasyon E-Dergi ailesi olarak,
Anadolu’nun nerdeyse en zorlu koşullarında tarım ve hayvancılık yapmaya çalışan çalışkan, dayanıklı ve güçlü Karadeniz çiftçisinin yüzünü güldürmek adına önemli bir çalışma olan Samsun 3. Tarım Fuarının yanında olmak istedik.
 
TÜYAP Samsun iletişim bilgileri:
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.
TEL    : +90 (362) 256 27 01
FAKS : +90 (224) 256 44 33 
aslancancagla@tuyap.com.tr
tuyapsamsun@tuyap.com.tr 
www.tuyap.com.tr

YORUMLAR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan www.apelasyon.com sorumlu tutulamaz.