İzmir İtalyan Ticaret Odası ve IRVEA International Olive Oil Agency and Olive Oil Academy Türkiye’deki üreticilere buluşmaya hazırlanıyor

2020 yılında Armonia Uluslararası Zeytinyağı Yarışması İtalya’nın Parma şehrinde 14. kez gerçekleşecek.

 

İzmir İtalyan Ticaret Odası ve yarışma organizatörü olan IRVEA International Olive Oil Agency and Olive Oil Academy Türkiye’deki üreticilere daha da yakınlaşmak adına yarışmanın ilk aşamasını İzmir’de gerçekleştirecekler.

İlk elemelerden geçen üstün kaliteli zeytin yağlar İtalya’ya gönderilecek ve Nisan ayındaki yarışmaya katılım gösterecekler. Türkiye'deki yarışmada İtalya'ya gitmeye hak kazanan firmalar  için önemli avantajlar mevcut.

 

 

 

Konu ile ilgili olarak 04 Şubat 2020 Salı günü IRVEA Institute Başkanı Sayın Mauro Martelossi ve İzmir İtalyan Ticaret Odası Başkanı Sayın Pietro Alba İzmir’de yarışmaya katılmak isteyen zeytinyağı üreticileri için bir bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya İzmir’in İtalya Konsolosu Valerio Giorgio ‘a da katıldı.

Toplantıda; başvuruların 5 Mart 2020 tarihine kadar yapılması gerektiği ve
katılmayı düşünenlerin de infocciizmir@cciizmir.org adresine ad-soyad, firma ismi, telefon ve mail adresi bilgilerini göndermesi gerektiği bildirildi.

#zeytinyağıtadımı  #TheBestOfTurkey  #Armonia  #armoniaoliveoilcompetition2020
#armoniaawards2020 #oliveoilawards #apelasyon #zeytinyağıtadımı