Yaş Meyve & Sebze, depolama, ambalaj ve lojistik fuarı InterFresh 2019 16-18 Ekim tarihlerinde Antalya Expo Center'da

Türkiyenin yaş meyve ve sebze sektöründeki en büyük buluşma noktası InterFresh 2019’un hazırlıkları son hızla devam ediyor!

Interfresh fuarı Yaş Meyve & Sebze sektörünü bir araya getiren en önemli etkinlik olarak Tarım Bakanlığı başta olmak üzere, Ticaret Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ihracatçı birlikleri ve kalkınma ajanslarının destekleri 2019 yılı fuarına hazılanıyoruz. İlk yılında 26 ülkeden yurt dışı alım heyeti getirmeyi başaran Interfresh, 2019 yılı Yurt Dışı Alım heyetleri çalışmalarına başladı.

Alım heyetleri için hedef ülkeler arasında Almanya, İtalya , Yunanistan, Polonya, Romanya, Litvanya, Hollanda, Danimarka, Sırbistan, Hırvatistan, Arnavutluk, Bulgaristan, Rusya, Ukrayna, Moldovya, Özbekistan, Lübnan, Ürdün, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Çin ve Sudan bulunmaktadır. Bu ülkelerde alım heyeti çalışmaları başlatılmış olup, yurt içinde yerleşik yabancı ataşelikler, yurt dışındaki Türk ataşelikleri ve Antexpo’nun yurt dışı acenteleri ile birlikte 26 ülkeden alım heyeti yapılması hedeflenmektedir.

 

 

Fresh Turkey Magazine lansmanı Fruit Logistica da yapılacak!

Interfresh ailesinin grup şirketleri tarafından çıkartılan ve sektörü yurtdışı fuarlarda temsil etmeyi hedefleyen Fresh Turkey Magazine, Fruit Logistica Hall 1.1 F-19 standında ilk sayısı ile sizlerle.

Fresh Turkey Magazine yalnızca sektörün buluşma platformu olmakla kalmayıp, sektördeki en son yenilikleri sizler ile paylaşacak, sektör duayenlerinin görüşlerine yer verecek ve sektörün özelikle yurt dışındaki sesi olmak için çalışacaktır. Özelikle yurt dışı tanıtım ayağında Fresh Turkey Magazine adeta bir elçi gibi çalışarak, sektörün hedef pazarlarını ve bu pazarlardaki hedef fuarlarda yerini alacaktır.

İlk sayımızda Fruit Logistica Berlin fuarında dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcileri ile buluşuyor olacağız. Diğer sayılarımız için planımız sektörün buluşma noktası olan fuarların gerçekleştiği başta Rusya, İtalya, İspanya ve Çin olmak üzere yurtdışındaki sektörün hedef pazarlarında sektörü temsil ediyor olacağız. Dergi aynı zamanda Interfesh Eurasia’nın yurt dışı tanıtımına katkıda bulunacak, yurtdışı fuarlara katılan veya katılamayan firmalar için eşsiz bir tanıtım olanağı olacaktır.

Interfresh 2019’un satışları hızla devam ediyor sizde yerinizi almak için geç kalmayın!

Interfresh fuarı bu sene yeni bölümlerle büyüyor, bu yıl hedefimiz 30.000 m2 alanda fuarı açmak olacak. Satışlarımız hızla devam etmektedir, sizde avantajlı fiyatlarla yerinizi almak için ekibimize ulaşın.

Son tarih 15 Şubat 2019!