Doğal ve Organik Ürünlere İlgi Hızla Artıyor, Exponatura Fuarı’nın Kıymeti Daha İyi Biliniyor

Doğal ve Organik Ürünlere İlgi Hızla Artıyor, Exponatura Fuarı’nın Kıymeti Daha İyi Biliniyor
 
Dünya’da ve Türkiye’de her geçen yıl büyüyen doğal ve organik ürünler sektörü, 10 - 13 Ocak 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Exponatura Fuarı’nda bir araya gelecek.
 
Fuar kapsamında gıdadan, kozmetiğe, bitkisel tedavi kürlerinden organik bebek ürünlerine kadar binlerce ürün aynı platformda bir araya geliyor. Sektörü uluslararası zeminde bir araya getiren tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan EXPONATURA 9. Kez doğal ve organik ürünler sektöründe yeni ticari bağlantılara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
 
Hepsi Bu Fuarda
 
Doğal ve Organik Gıda ve ürünler
Doğal ve organik içecekler,
Diabetik Ürünler,
Doğal Tedaviler Bitkisel İlaçlar, Vitaminler ve Enzimler,
Spa, Sağlık, Sağlık Turizmi,
Bitkisel Kozmetik ve Güzellik
 
 
Türkiye’nin tüm Bölgelerinden Sektör Profesyonelleri EXPONATURA’da buluşuyor.
 
Alanında tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan EXPONATURA’ya Türkiye’nin tüm bölgelerinde Ticaret Odaları, Ticaret Borsaları ve Kalkınma Ajansları bünyesinde bulunan onlarca sektörel firma ile EXPONATURA’da yer almaya hazırlanıyor.
 
Farklı ve elverişli iklim özellikleri ile tüm bölgelerde yetişen ve şifa dağıtan doğal ve organik ürünler, beslenme ve diyet ürünler, anne – bebek ürünleri, vejeteryan – vegan ürünler, bitkisel kozmetik ve güzellik, doğal tedaviler – bitkisel ilaçlar ve içecekler gibi birçok bitkisel ürün grubu yer alacak.
Elverişli iklim ve coğrafi özellikleri dolayısıyla Türkiye organik ürün üreticilerinin tercih ettiği ülkeler arasında yer alıyor.  Her geçen yıl organik ürünlere olan ilginin artması ile birlikte büyüyen sektör binlerce özel ürün ile EXPONATURA’da bir araya geliyor.
 
Hepsi Bu Fuarda
 
Özellikle yurtiçi ve yurtdışında doğal ve organik ürün üretici ve satıcıları, tüm ilgililer, firmalar, çiftlikler, ithalat ve ihracat yapanlar, distribütörler, ilgili kurum, dernek ve birlikler gibi sektör profesyonelleri.
Gıda üreticileri, satıcıları, toptancıları, marketler, doğal ve organik ürün satıcıları, restaurant, kafeterya ve otel yetkilileri, tarım ve hayvancılık sanayi işletmecileri gibi gıda profesyonelleri,
Eczacılar, terapistler, sağlık ve güzellik merkezleri, spor merkezleri, sağlık ürünleri alıcıları, satıcıları gibi sağlık profesyonelleri,
Masaj, wellness merkezleri, güzellik uzmanları, spor salonları ve uzmanları gibi kişisel bakım profesyonelleri,
Özellikle yurtiçi ve yurtdışında sağlık turizmine çalışan, acente ve kuruluşlar, oteller, kaplıcalar, termaller ve SPA merkezleri gibi turizm profesyonelleri,
 
9. Exponatura Fuarı’nın Konuk Ülkesi İran!
Her yıl uluslararası katılım ile binlerce sektör profesyonelini bir araya getiren Exponatura’19 konuk ülkesi Belli oldu. 
Konuk ülke olarak İran’ı ağırlayacak olan Exponatura’ya İran Cumhurbaşkan yardımcısı ile birlikte 40 kişilik heyetin katılımı bekleniyor. Katılımcı ülke İran, ayrıca Exponatura’da tanıtım standı ile yer alıyor olacak.