Türkiye’de sektörün en eski tarım fuarı olma özelliğine sahip olan AGROTEC Uluslararası Tarım Fuarı Tarımın Kalbini Ankara’da Attırmaya devam ediyor.

Apelasyon E Derginin de Basın Sponsorları arasında olduğu ve Türkiye’de sektörün en eski tarım fuarı olma özelliğine sahip olan AGROTEC Uluslararası Tarım Fuarı 20-23 Eylül’de tarım sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiriyor.
 
Türkiye’de tarım ve tarım teknolojilerinin ilerlemesinde en önemli yapı taşlarından biri olan AGROTEC Tarım Fuarı 22. Yılını kutluyor.
 
Balkanlardan Türki Cumhuriyetlerine ulaşan, bölgenin en büyük buluşma noktası AGROTEC 2018 22. Uluslararası Tarım Fuarı için geri sayım başladı. 20 Eylül’de kapılarını ziyaretçilerine açacak olan bu dev organizasyon yerli ve yabancı pek çok katılımcıyı bir araya getiriyor.
 
 
Tarım sektöründe faaliyet gösteren tüm imalatçıları, sektöre ait kurum, kuruluş ve işletmeleri çiftçilerle bir araya getirme amacı taşıyan AGROTEC Tarım Fuarı, imalatçıların en son sistem ve teknolojiyle ürettikleri makinelerini ve imalatlarını ziyaretçiyle buluşturuyor.
 
20-23 Eylül tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde, İNFO Uluslararası Fuar Tanıtım ve Organizasyon A.Ş organizatörlüğünde gerçekleştirilecek olan fuarda; Tarım Makineleri, Traktör ve Ekipmanları, İş Makineleri, Ürün Depolama Makineleri, Sulama Ekipmanları, Tarım İlaçları, Gübre, Organik Tarım, Sera, Sebze ve Meyve Fidancılığı, Hayvancılık, Drenaj Teknolojileri, Peyzaj ve Tarıma dair tüm ürünler yerlerini alacak.
 
Tarım sektörüne dair A’ dan Z’ ye her ürün, ekipman ve bilginin yer alacağı AGROTEC 2018 Tarım Fuarı’na milletvekilleri, bürokratlar ve çok sayıda vatandaşın katılması bekleniyor.