ATRAX Eğlence Fuarı, Eğlence Sektörünü Yeni Baştan Yapılandırmaya Kararlı

Basın Bülteni

EĞLENCE-ETKİNLİK SEKTÖRÜNÜ BİR ARAYA GETİREN PLATFORM; ATRAX

Uluslararası katılım ile gerçekleşen Eğlence – Etkinlik, Park – Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX,  Türkiye ve komşu ülkeler arasında yeni iş birliklerine zemin hazırlamaya devam ediyor.

AVM YÖNETİCİLERİ ATRAX’DA BİR ARAYA GELİYOR

Eğlence – Etkinlik, Park – Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX, 21 ülkeden 182 firmayı, oluşturduğu uluslararası platform ile İstanbul’da bir araya getirmeye devam ediyor. Büyük eğlence projelerinin uygulandığı Ortadoğu, Balkan, Kafkas, Afrika, Rusya, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa ülkelerinden sektör profesyonellerini ve yatırımcılarını ağırlayan ATRAX, her yıl sektöre yön veren isimleri bir araya getirirken, eğlence – etkinlik sektöründe yeni iş birliklerinin oluşmasına da ev sahipliği yapıyor. ATRAX katılımcıları arasında bulunan AVM yöneticileri ise yaşanan gelişmelerin AVM leri yalnızca birer alışveriş noktası olmaktan çok daha öteye, birer yaşam ve eğlence merkezi haline getirmiş olması sebebi ile ATRAX’a yoğun ilgi gösteriyor. AVM ziyaretçileri artık yalnızca alışveriş yapmak için değil, hem minik ziyaretçilere hem de yetişkinlere yönelik eğlence ve etkinlik alanları sunmasından ve sosyal olanakların fazla olmasından dolayı AVM leri tercih ediyor. AVM yöneticileri ATRAX Fuarı ile AVM’lerin eğlence etkinlik alanlarında yer alan tematik parklar, aktivite ekipmanları ve diğer birçok oyun ekipmanlarına aynı anda ulaşma fırsatı elde ediyor.  ATRAX Fuarı, AVM Yöneticilerine  AVM’lerin eğlence ve etkinlik alanlarında ihtiyaç duyulacak tüm ekipmanlara uluslararası zeminde ulaşma imkanı sağlıyor.

SHINING STAR AWARDS

Shining Star Awards her yıl farklı kategoriler dahilinde sektörde yaşanan yenilik ve gelişmeleri ödüllendirmeye devam ediyor.  Shining Star Awards– Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödülleri, AVM’leri de bir çok kategoride ödüllerine kavuşuyor.  Shining Star Awards’19  AVM eğlence alanları ödüllerinde En Başarı AVM Eğlence Alanı”, “En Başarılı Temalı Kapalı Alan” ve “En Başarılı AVM Etkinliği” kategorilerinde AVM’lerin öne çıkan projeleri ödüllendirilmeye devam edecek.

EĞLENCELİ İŞLER KONUŞUYORUZ

ATRAX Fuarı kapsamında düzenlenen konferanslar kapsamında her yıl eğlence ve etkinlik sektörünün dinamikleri ele alınıyor, Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmeler değerlendiriyor.